Loading...

ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΗ ΣΕ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΑΣΙΝΟΥ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ

Γεώργιος Μπαρούσης, Δασολόγος (τακτικό μέλος)

Δημήτριος Σκούτας, Γεωπόνος (αναπληρωματικό μέλος)

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΟΥ ΟΡΟΥΣ

Σταύρος Βαρβατσούλης, Δασολόγος (τακτικό μέλος)

Χρήστος Τσακανίκας, Δασολόγος (αναπληρωματικό μέλος)

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ & ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΕΑΠ ΛΕΚΑΝΟΠΕΔΙΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

Μιχάλης Αντωνόπουλος, Γεωλόγος (τακτικό μέλος)

Βασίλειος Ζόραπας, Γεωλόγος (αναπληρωματικό μέλος)

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΛΕΓΧΟΥ ΕΡΓΩΝ ΤΟΥ ΕΑΠ Π.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Αθανάσιος Γκίκας, Δασολόγος (τακτικό μέλος)

Κωνσταντίνος Καρλής, Γεωπόνος (αναπληρωματικό μέλος)

 

ΤΟΠΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ

Σωτήριος Λαμπρόπουλος, Γεωπόνος (τακτικό μέλος)

Χρήστος Μπουχέλος, Γεωπόνος (αναπληρωματικό μέλος)

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ

Γεώργιος Αγγελόπουλος, Γεωλόγος (τακτικό μέλος)

Σταύρος Βαρβατσούλης, Δασολόγος (αναπληρωματικό μέλος)

  

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ

Αθανάσιος Γκίκας, Δασολόγος (τακτικό μέλος)

Σωτήριος Λαμπρόπουλος, Γεωπόνος, (αναπληρωματικό μέλος)

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

Μάριος Παντελέου, Γεωπόνος

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΣΠΑΡΤΗΣ

Θεοφάνης Λάζαρης, Γεωπόνος (τακτικό μέλος)

Παναγιώτης Μαχαίρας, Δασολόγος (αναπληρωματικό μέλος)

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Γεώργιος Κοντογιάννης, Γεωπόνος (τακτικό μέλος)

Νικόλαος Μεσογίτης, Γεωπόνος (αναπληρωματικό μέλος)

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Κωνσταντίνος Καρλής, Γεωπόνος

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Ιωάννης Κοντόπουλος, Γεωπόνος (τακτικό μέλος)

Σωτήριος Λαμπρόπουλος, Γεωπόνος (αναπληρωματικό μέλος)

 

ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

Σωτήριος Λαμπρόπουλος, Γεωπόνος (τακτικό μέλος)

Χρήστος Θανόπουλος, Γεωπόνος (αναπληρωματικό μέλος) 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ 

Μιχαήλ Αντωνόπουλος, Γεωλόγος 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

Σπυρίδων Σπυρόπουλος, Ιχθυολόγος (τακτικό μέλος)

Νικόλαος Νιφόρας, Κτηνίατρος (αναπληρωματικό μέλος)

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΠΕΠ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 2014-2020

Νικόλαος Πέττας, Γεωπόνος (τακτικό μέλος)

Σπυρίδων Σπυρόπουλος, Ιχθυολόγος (αναπληρωματικό μέλος)

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΠΕΠ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ 2014-2020

Γεώργιος Κοντογιάννης, Γεωπόνος (αναπληρωματικό μέλος)

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

Σταύρος Ζερβός, Γεωπόνος (τακτικό μέλος)

Αλέξιος Αλεξόπουλος, Γεωπόνος (αναπληρωματικό μέλος)

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

Χρήστος Κυρτσόγλου, Γεωπόνος (τακτικό μέλος)

Γεώργιος Παναγόπουλος, Γεωλόγος (αναπληρωματικό μέλος)

 

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΓΝΩΜΟΔΟΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΓΚΡΙΣΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΕΝΙΣΧΥΣΗΣ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ & ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΤΟΥ ΜΕΤΡΟΥ 123 Α ΤΟΥ Π.Α.Α. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ 2007-2013 ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΕΤΡΟΥ 2.1 ΤΟΥ Ε.Π. ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ - ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΤΗΣ ΥΠΑΙΘΡΟΥ 2000-2006

Κωνσταντίνος Μαλλίρης, Γεωπόνος (τακτικό μέλος)

Σωτήριος Λαμπρόπουλος, Γεωπόνος (αναπληρωματικό μέλος)

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΜΙΣΘΩΣΕΩΝ Π.Ε. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

Για Δήμους Μεσολογγίου - Ναυπακτίας - Ξηρομέρου:

Σταυρούλα Χασιώτη, Γεωπόνος (αναπληρωματικό μέλος)

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΜΙΣΘΩΣΕΩΝ Π.Ε. ΙΘΑΚΗΣ

Κωνσταντίνος Μαντζαβινάτος, Γεωπόνος (αναπληρωματικό μέλος)

 

 

 
© Copyright 2010 - 2017 ΓΕΩΤΕΕ, Γεωτεχνικό Επιμελητήριο Ελλάδας | Παράρτημα Πελοποννήσου & Δυτικής Στερεάς Ελλάδας